Vapenporslin England
2016-05-23
385185
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAPENPORSLIN, 14 dlr, 18-1900-tal, England, porslin, dekor med släktvapen, diameter ca 17-26 cm, kopp samt fat medföljer
Delvis med nagg