Lucinis Samling
2016-06-09
385109
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TYSK SKOLA (1700-tal): Kvinnoporträtt, olja på pannå, ca 55,5 x 43,5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 121)
Ytskador