Vaser Kina
2016-05-22
385099
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, underglasyr i blått, figurscener, delvis bronserade hänklar, höjd 17 cm
Skador och lagningar