Ljuskrona
2016-05-22
385049
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSKRONA för sex ljus, med olikslipade prismor, hagamodell, 1900-talets mitt, höjd 79 cm
Bruksslitage, enstaka prismor kan saknas