Koppar Kina 1700-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KOPPAR, 6 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose samt Imari, varierande dekor i emaljfärger, järnoxid samt guld, diameter 6-12 cm
Kuntoraportti
Nagg
385045
Päivämäärä:
2016-05-22