Karl Erik Höglund oljemålning
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KARL ERIK HÖGLUND (född 1940): Uteservering, signerad K E Höglund, 95/360, färglitografi, ca 42x59 cm
Kuntoraportti
385025
Päivämäärä:
2016-05-22