Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
CARL LARSSON, efter: "Namnsdag på härbret", numrerad 775/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm
Utgiven av Swedart, efter undelag från Nationalmuseums bildarkiv
385016
2016-05-22