Lennart Jirlow färglitografi
2016-05-22
385006
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Dansande par, signerad L. Jirlow 243/285, färglitografi, ca 42x29 cm