Orientmatta
2016-05-26
384985
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Anatolien, kelim, ull på ullvarp, ca 250x114 cm
Temamattor
Skador, lagningar