Pablo Picasso
Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: Man med krage ("Man with Ruff"), litografi på japanpapper, signerad i trycket, numrerad 153/200, Henri DESCHAMPS Grav. Lith. MOURLOT IMP, bladet förekommer även i en edition om 2000 ex. på vanligt papper
384975
2016-05-22