Orientmatta
2016-05-26
384864
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/ antik, Karabagh, kelim, ca 370x118 cm
Temamattor
Delvis korroderad, slitage, lagningar