Skrivbord
2016-05-21
384787
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBORD med hurtsar (3 lösa delar), 1800-talets andra hälft, skiva i svart läder, skurna nyckelskyltar, höjd ca 80, 140x80 cm
Smärre fanérskador, slitage