Stekfat Kina
2016-05-21
384770
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKFAT, 2 st, porslin, Kina, omkring 1800, dekor i underglasyrblått, ca 19x26 resp 23x30 cm
Kant med lagning, enstaka nagg