Sandro Chia
2016-05-26
384734
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SANDRO CHIA (född 1946): Figurkomposition, signerad och numrerad Chia, 49/50, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, ca 92x114 cm