Engelsk/holländsk skola 1800-tal olja
2016-05-25
384731
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ENGELSK/HOLLÄNDSK SKOLA (1800-tal): Marina, olja på duk, 61 x 91,5 cm
Krackeleringar, dubblerad