Roland Svensson
2016-08-24
384663
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910- 2003): "Kyrkviken", signerad och daterad Roland S, 167/310, litografi, bildmått ca 21x34 cm.
Läs mer