Roland Svensson
2016-08-24
384635
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Nasen", signerad Roland S 139/150, färglitografi, bildmått ca 32x27 cm samt "Från Karlskärs skär" - Lilla Nassa, signerad Roland S, 52/75, litografi, 39x28 cm.
Läs mer