Roland Svensson
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Nasen", signerad Roland S 139/150, färglitografi, bildmått ca 32x27 cm samt "Från Karlskärs skär" - Lilla Nassa, signerad Roland S, 52/75, litografi, 39x28 cm.
Läs mer
384635
2016-08-24