Matbord
2016-05-20
384545
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, omkring år 1900, England, mahogny, på tredelad pelarfot, hjultrissor, med en iläggsskiva, höjd 72 cm, 133x117 cm
Skador, slitage, lagad spricka i iläggsskivan