Bengt Fransson oljemålning
2016-05-20
384536
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): Skeppsbron, signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 45 x 55 cm