Skrivbord stol gustaviansk stil
2016-05-20
384521
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, STOL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, sarg med 5 lådor, ben med kanneleringar, sitthöjd ca 48, höjd ca 77,05, 125x65 cm
Slitage, mindre skador, fläckar