Otto Schulz plafond Boet 1930-tal
2016-05-26
384506
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OTTO SCHULZ, tillskriven, plafond, Boet, Göteborg 1930-tal, opakt glas med tenninfattningar, motiv av zodiaker, diameter 62 cm
PROVENIENS: Direktör och konstsamlare Bertil Nordenhake
Något skev