Oljemålning
2016-05-19
384473
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OINDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap med musicerad människor, signerad Doing?, olja på pannå, uppfodrad, ca 64x81 cm