Roland Kempe
2016-05-19
384468
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND KEMPE (1907-1991): Kvinnoporträtt, signerad och daterad R. Kempe -42, olja på duk, ca 65x53 cm