Ilkka Pärni akryl på pannå
2016-05-20
384454
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ILKKA PÄRNI (född 1959), Utan titel, signerad och daterad I. Pärni -97, akryl på pannå, 28,5x24,5 cm