Oljemålning
2016-05-19
384452
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Insjölandskap, signerad, olja på duk, ca 30x24 cm