Prinsep olja på duk
2016-05-20
384438
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Komposition, signerad Prinsep, olja på duk, 91x61 cm