Sven X:et Erixon färglitografi
2016-05-19
384424
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXON, (1899-1970): Komposition, signerad X:et, 94/360, färglitografi, 49x33 cm