Joakim Allgulander
2016-05-19
384402
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Land", signerad och numrerad Joakim Allgulander provtryck, färglitografi, bladmått ca 45x83 cm