Ljusstakar ett par 1800-tal
2016-05-24
384386
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empire, 1800-tal, förgylld samt patinerad brons, höjd 25 cm
Slitage