Karl Mårtens färglitografi
2016-05-19
384370
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), Kaja, sigillstämplad, signerad, färglitografi på akvarellpapper, 31/195, bladstorlek 32x36 cm