Karl Mårtens färglitografi
2016-05-19
384366
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Biätare, signerad och numrerad 15/175, färglitografi, bladmätt ca 29 x 31 cm