Karmstolar jakaranda och skinn
2016-06-01
384349
| Klubbat belopp | 9 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, riopalisander, skinnklädsel, sitthöjd ca 45 cm
Citesintyg finns att hämta på Utlämningen
Fläckad klädsel, bruksslitage