Stolar Louis XVI-stil
2016-05-19
384332
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STOLAR, 8 st, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, Frankrike, gråmålade, grön plyschklädsel, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage