Orientmatta Gendje
2016-05-25
384311
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, Gendje, antik, stjärnmönster mot gul botten, 203x117 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
skador, slitage, lagningar