Stig Blomberg
2016-05-23
384287
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STIG BLOMBERG (1901-1970): Ryttare på vagn,
signerad och numrerad Stig Blomberg 1/16, guldpatinerad brons, höjd inklusive träsockel 12 cm,
Gjutarmärkt H Bergman
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg