Roland Svensson
2016-08-24
384133
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Möja vinter", signerade Roland S, färglitografi, 1 numrerad 42/60, bildmått ca 33x19 resp 30x19 cm.
Läs mer