Vjeteslav Kliuchnikov
2016-05-18
384114
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Djurgårdsbron, signerad, 2014, olja på duk, 60x72 cm