José Luis Sanchez
2016-05-18
384074
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, signerad JL SANCHEZ, numrerad 446/1000, brons, sockel av plast, total höjd ca 15,5 cm