Bernhard Oscarsson skiss
2016-05-18
384072
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERNHARD OSCARSSON (1894-1971), skiss av kvinna, signerad Oscarsson, daterad 1933, blyerts, 49 x 37 cm