Roland Svensson
2016-08-24
384044
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båtsnack", signerad Roland S, 242/360, färglitografi, bildmått 42x26,5 cm.
Läs mer