Mansstudie
2016-05-17
384012
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1900-tal): Mansstudie, signerad, olja på pannå, ca 42x35 cm
Slitage, färgbortfall