Ram 1800-tal
2016-05-17
384008
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM, 1800-tal, rikt skuren dekor av bl.a. änglar, innermått 42x30 cm
Slitage