Madeleine Pyk
2016-05-25
383996
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934), "I ateljén", signerad M Pyk, 19/250, färglitografi, ca 49x39 cm