Roland Svensson
2016-08-24
383992
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Skärgård Husarö", signerad Roland S, 200/350, färglitografi, bildmått ca 26x43 cm.
Läs mer
Gulnader efter passepartout