Roland Svensson
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Skärgård Husarö", signerad Roland S, 200/350, färglitografi, bildmått ca 26x43 cm.
Läs mer
Gulnader efter passepartout
383992
2016-08-24