Roland Svensson
2016-08-24
383974
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910- 2003): "Skärgårdshamn",
signerad Roland S., färglitografi 122/360, bildmått ca 30x46 cm.
Läs mer