Angelica Wiik färglitografi
2016-05-17
383973
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Plejaderna", signerad Angelica Wiik, 93/290, färglitografi med glitter, ca 84x59,5 cm, oramad