Angelica Wiik färglitografi
2016-05-17
383971
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Karusell", signerad Angelica Wiik, 285/290, färglitografi med glitter, ca 43x59 cm, oramad