Yrjö Edelmann, färglitografi
2016-05-17
383966
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med snöre, signerad Y Edelman, färglitografi, 23/199, bildmått 33x51 cm