Roland Svensson
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fyra signerade ORIGINALLITOGRAFIER av ROLAND SVENSSON", signerad Roland S samt R.S., 53/100, färglitografier, bildmått 16,5x12, 12x18, 12x18,5 samt 16x11 cm, samramade.
Läs mer
383950
2016-08-24