Roland Svensson
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003) "Gillögaboden", 1939, signerad i trycket, spegelvänd litografi, 35x51 cm.
Läs mer
Tryckt signatur
383940
2016-08-24